ELSIN spol. s r.o. (Electronic Services & Solutions) byla založena v roce 2005 jako evropské středisko pro služby v oboru špičkových technologií zaměřených zvláště na opravy LCD panelů, záchranu dat a servis náročných mikroelektronických výrobků.

 

Historie

Firmu ELSIN jsme založili před dvanácti lety spolu s jihokorejskou společností Computer & Communication, významnou firmou v oboru oprav LCD a záchrany dat na korejském trhu.

V roce 2005 jsme v 7 lidech s několikamiliónovým úvěrem na investici do špičkového vybavení zahájili činnost v prostorách podnikatelského inkubátoru BIC v Plzni a naši technici odjeli na měsíční výcvik do Jižní Koreje.

Postupně jsme získávali více zakázek, posilovali náš pracovní tým a neustále zdokonalovali postupy a vybavení.

V roce 2010 jsme se přestěhovali do nových prostor v logistickém areálu Loguran v průmyslové zóně Borská pole, kde jsme na celkové ploše přes 800m2 vybudovali špičkově vybavenou bezprašnou laboratoř pro servis LCD panelů a záchranu dat. V roce 2011 došlo k odkoupení podílu korejského spoluvlastníka. 

V roce 2016 jsme se přestěhovali do současných prostor, které jsou ještě vhodnější pro naše zákazníky. Poloha nového sídla a plocha přes 1300m2 nám poskytuje výborné zázemí.

25 kvalifikovaných zaměstnanců v přátelské atmosféře rodinné firmy poskytuje našim zákazníkům ten nejlepší profesionální servis.

 

Jiří Sluka
ředitel