Opravy kontrolérů, monitorů a dalších zařízení

Žádný výrobní provoz se dnes v podstatě neobejde bez složitějších strojů, které jsou často ovládané kontroléry s LCD zobrazovačem a rozhraním pro dotykové ovládání. Zároveň jsou tyto prvky náchylné na mechanické poškození, nebo prostě po čase náročného provozu vypovědí službu.

Taková závada může odstavit z provozu důležitý stroj a způsobit velkou finanční ztrátu. Čas v tomto případě hraje velkou roli. Bohužel autorizované servisy nemusejí být úplně pružné. Řadu problémů také řeší výměnou celé ovládací jednotky. To je velmi drahé a často musíte čekat na dodání nového kusu.

Proč ale čekat a zbytečně platit, když vaše zařízení můžeme opravit my?

Servis kontrolérů / řídicích počítačů

Zákazníkům zabývajících se výrobou poskytujeme servis kontrolérů, řídicích a zobrazovacích jednotek průmyslových strojů (CNC, PLC,…). Nejčastěji řešíme závady v LCD, dotykové vrstvě (digitizeru), podsvícení displeje, ale i opravy konektorů, napájení, případně další závady v elektronice.

Nezaměřujeme se pouze na jednu značku. Poptávat u nás můžete servis pro zařízení od řady výrobců. Například: Indra kontrol, SMC, HeidenHain, Siemens, Mitsubishi, Axiomtek, Kuka, a další.

Jakožto distributor LCD displejů, jsme schopni nabídnout řadu LCD i pro průmyslová zařízení. Samozřejmostí je pak i další příslušenství jako touch vrsty, LED podsvícení, invertory pro CCFL trubice, atd.

Díky našim technologiím můžeme nabídnout preventivní zálohu řídícího softwaru, nebo obnovu dat z poškozeného disku vašeho průmyslového stroje.

Medicínská zařízení

Podobně jako u výše zmíněných zařízení pro průmysl, servisujeme také profesionální monitory určené pro medicínské využití. Díky naší bezprašné laboratoři můžeme zajistit bezpečný servis i pro tento typ zařízení.

Zajistit opravu pak můžeme pro následující typy závad: vadné podsvícení, poškrábaný povrch, signálové vady a vady obrazu, výměnu LCD a dotykové vrstvy a další dílčí závady.